wtorek, 30 czerwca 2015

Top Miesiąca #9 - czerwiec 2015

Witam po miesięcznej przerwie. Wracam z naładowaną baterią i nowymi pomysłami na bloga. Trochę mi brakowało blogowania. Cieszę się, że wróciłam. Stęskniliście się? :DJeżeli mam porównać artystów z Polski i tych zagranicznych, co do ilości, to więcej słucham tych z zagranicy. Ale mam swoich ulubieńców z Polski. Margaret jest jedną z nich. Dużo osób (i ja :D) uważa, że jest ona jedną z najlepszych polskich artystek. Heartbeat to jej najnowszy z singiel, pochodzący z płyty Add The Blonde. 

Selena Gomez jest nie wątpliwie utalentowana. Lubię ją. Podobnie jak Miley Cyrus próbowała zerwać z wizerunkiem "gwiazdki Disney'a", ale dobrze, że nie w takim stopniu jak Cyrus.


To jedna z najlepszych kolaboracji Ellie. Powerful jest piosenką w starym stylu artystki. Czekamy na teledysk! <3

Piosenkę usłyszałam już w maju, ale tak na prawdę w ucho wpadła mi dopiero w czerwcu. o OMI wcześniej nie słyszałam.


Walk The Moon kojarzy mi się trochę z The Wanted. A może powinnam napisać, że to Shut Up And Dance jest w style The Wanted? ;)

Jasona Derulo - bardzo lubię jego muzykę, ale ona ma takie coś w sobie, że dręczy mnie przez jakiś czas, a potem odpuszcza. Want To Want Me dręczyło w czerwcu...

Pokochałam głos Jasmine Thompson od pierwszego słuchu. Ain't Nobody słyszałam wcześniej, ale w czerwcu zaczęłam jej słuchać wcześniej.

Nie jestem fanką Nicki, ale ta piosenka jest z&(@#$(#a.


Całe zestawienie w playliście TUTAJ


2 komentarze: