środa, 8 lipca 2015

Ellie Goulding Book TAG

Trochę późno odpowiadam na ten TAG. Lepiej późno niż wcale! :D Przez to, że wcześniej mało blogowałam, mam małe zaległości. 
Dziękuję Carrie za nominowanie mnie! :) Cała przyjemność po mojej stronie, gdyż jak może wiecie ja uwielbiam Ellie. I'm Goulddigger! <3
1. My Blood: Książka pełna śmierci ulubionych bohaterów. 
Jedyna kojarzy mi się z takim zabiegiem. Nie będę mówić o czyje śmierci chodzi, bo to był by spoiler dla osób, którzy jeszcze nie przeczytali tej części. 
2. Dead In the Water: Książka, której wspaniałość później przepadła.
Nie mogę jakoś znaleźć takiej książki. Ale może tu być Krąg, gdyż do połowy książka była wspaniała jednak potem coś stało i jakoś zaczęła mnie trochę nudzić to nie znaczy, że w ogóle mi się nie podobała.3. Beating Heart: Książka, która trzymała w napięciu.
Książka, która mnie trzymała w napiciu to Kuszona, czyli szósty tom Domu Nocy. Akcja, a szczególnie pod koniec pędziła jak z wiatrem. Do tej kategorii pasuje mi także ostatnio przeczytana przeze mnie książka, czyli Mara Dyer. Przemiana.4. Love Me Like You Do: Książka, której bohatera kochasz tak po prostu.
Uwielbiam Evana z serii Oddechy, a także Sare z tej samej serii. Nie wiem dokładnie, dlaczego. Tak po prostu. ;)5. Lights: Książka, która rozświetliła Ci drogę do czytania.
Był to Zmierzch Stephenie Meyer. Od tego zaczęła się cała moja miłość do książek. Może być to potępiane, ale nadal bardzo lubię Zmierzch. 6. How Long Will I Love You: Książka, do której miłość nie ma końca.
Wydaje mi się, że moja miłość do książki Beta nigdy się nie skończy. Jest to jedna z moich ulubionych książek. Każdemu ją polecam, gdyż ona jest wspaniała. Teraz tylko czekać na drugi tom, który podobno ma wyjść w październiku. 7. Mirror: Książka z wątkiem nieszczęśliwej miłości.
Hm, przemilczę to. 8. Burn: Książka, o której chciałbyś zapomnieć.
Nie ma żadnej książki, o której bym chciała zapomnieć. 9. Explosions: Książka wypełniona emocjami.
Powód, by oddychać. Chyba nie muszę dużo mówić. Po prostu jest cała w emocjach. 10. Anything Could Happen: Książka, której zakończenia się nie spodziewałeś.
Gdyby mi ktoś wcześniej nie zaspoilerował zakończenia Wiernej to była by ta książka. W takim razie wymienię Gwiazd naszych wina myślałam, że to inaczej się zakończy, a tu bum. 


Jeszcze raz dziękuję za nominację i nominuję wszystkich ksiażkoholików, którzy są Goulddiggers. :)

5 komentarzy:

 1. Miło mi, że odpowiedziałaś na TAG ;)
  Bardzo fajne odpowiedzi. Postanowiłam, że będę podglądać w każdym EG Book TAG pytanie 6., żeby zainspirować się i wpisać fajne książki na listę "must read"; więc sprawdziłam książkę "Beta" i zapewne po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jak się cieszę! :) Jak przeczytasz to koniecznie musisz mi dać znać co sądzisz. :)

   Usuń
 2. Zgadzam się z Jedyną. Też kocham Evana i Sarę i też uważam, że to książka wypełniona emocjami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszędzie "Oddechy", "Oddechy", "Oddechy"... Czuję się jak jedyna osoba, która nie przeczytała tej serii. Wypadałoby to nadrobić. :)

  OdpowiedzUsuń